Viaplay jak i gdzie oglądać? Pakiety, cennik, oferta sportowa, prawa w Polsce Viaplay za darmo

Wraz z nadejściem antarktycznej zimy większość pracowników opuszcza stację, a pozostała część zespołu ma za zadanie utrzymać bazę. W środku zimy baza nagle traci kontakt ze światem zewnętrznym. Wówczas grupa kierowana przez dowódcę misji Johana Berga (Alexander Willaume) powraca, aby zbadać przyczyny. Na miejscu okazuje się, że większość załogi nie żyje, a żona Johana – Annika (Laura Bach) zaginęła. Jedyną żywą osobą, jaką udało się odnaleźć jest młoda lekarka Maggie (Katharine O’Donnelly).

Aktualnie abonament miesięczny dla Viaplay kosztuje 34 zł (do końca lutego 2023 roku). W porównaniu z Netfliksem czy innymi kanałami streamingowymi, koszt ten wydaje się dość wysoki, zwłaszcza, że oferta na razie nie należy do największych. Aby więc zdobyć jak największą ilość klientów, serwis będzie musiał zabłysnąć naprawdę bogatą ofertą, zwłaszcza dla sportowych kibiców. Główną ofertą nowego serwisu VOD jest sport na żywo, jednak miłośnicy seriali i filmów oraz najmłodsi fani bajek, również mają w czym wybierać. Telepedia.pl to serwis informacyjny o telewizji i telekomunikacji. Prezentujemy oraz katalogujemy nowości technologiczne i ofertowe operatorów oraz producentów sprzętu.

Kalkulator odległości od TV

Powstaliśmy w 2008 roku jako społeczność entuzjastów technologii. Polakom wszystko próbują wcisnąć aktywa wrażliwe nayzyko gwałtownie spadają z powodu obaw o powrót do zdrowia i jeszcze za 35zł – śmiech. Dla mnie to takie gówno opakowane w papierek po cukierku.

  • Dostęp do Viaplay mogą również wykupić osoby posiadające pozostałe oferty Canal+.
  • Warto jednak wiedzieć, że cena Viaplay niebawem będzie wyższa.
  • Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat.
  • Niektórzy jednak mogą skorzystać z jeszcze bardziej preferencyjnych warunków!

Biorąc jednak pod uwagę to, że niektóre z transmisji dostępne są tylko i wyłącznie na Viaplay, niewiele można z tym zrobić. Viaplay to serwis streamingowy, który pojawił się w Polsce w 2021 roku. Na platformie Viaplay dostępne są transmisje sportowe, seriale oraz filmy. Sprawdź aktualną ofertę, cennik i pakiety oferowane przez serwis. Najtańszy pakiet – Viaplay Filmy i Seriale za 15 złotych miesięcznie – zgodnie ze swoją nazwą kierowany jest do tych, których bardziej niż sport interesują polskie i zagraniczne seriale oraz pełnometrażowe filmy. W katalogu znajduje się około 500 seriali i drugie tyle filmów.

Viaplay to serwis streamingowy, oferujący szeroką gamę filmów, seriali i transmisji sportowych. Aby rozpocząć oglądanie, musisz utworzyć konto i rozpocząć subskrypcję. W przypadku zakupu dostępu w aplikacji na urządzeniach Apple (z wykorzystaniem Apple ID) cena za miesiąc subskrypcji wynosi 60 zł za pakiet Total i 45 zł za pakiet Medium. Tańszym rozwiązaniem jest więc utworzenie konta i zakup subskrypcji na stronie internetowej, a następnie aktywowanie aplikacji z wykorzystaniem tych samych danych logowania. Przypomnijmy, że Vectra zawarła wieloletnią umowę z zarządzającym Viaplay koncernem NENT Group.

Nie ma drugiego takiego filmu. Recenzja polskiego “Doppelgänger. Sobowtór”!

Jakiś czas temu platforma VOD pozwalała na skorzystanie z okresu próbnego, co skutkowało możliwością oglądania Viaplay przez 30 dni za darmo. Teraz, kiedy okres próbny został zawieszony na platformie, postanowiliśmy sprawdzić, czy można skorzystać z innych okazji, by oglądać treści bez opłat lub sporo taniej. Oferta transmisji meczów piłkarskich w Viaplay uzupełniania jest transmisjami wydarzeń ze sportów motorowych.

Co oglądać na Viaplay? Filmy, seriale i sport on-line

Serwis informuje, że po 1 marca każdy użytkownik serwisu otrzyma odpowiednią wiadomość e-mail z informacjami na temat swojego konta oraz możliwych do wyboru pakietów. Domyślnie każdemu klientowi przedłużony zostanie pakiet Viaplay Total w tradycyjnej cenie przy pierwszym rozliczeniu po 1 marca 2023 roku. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by przed tym terminem dokonać zmiany w ustawieniach konta.

Zaloguj się lub zarejestruj w serwisie

Usługa dostępna jest dla wszystkich obecnych i przyszłych abonentów Play. W tym przypadku warunki zakupu i cena są takie same, jak przy subskrypcji bezpośrednio na platformie streamingowej. Na premierę w Polsce serwis Viaplay zaproponował po swojej stronie promocję dającą dostęp do pełnej oferty na pierwszy miesiąc za darmo.

Viaplay to międzynarodowa platforma streamingowa oferująca dostęp do filmów, seriali, programów fabularnych i transmisji wydarzeń sportowych na żywo. W Polsce dostępna jest od 2021 roku i oprócz oryginalnych produkcji z innych rynków oferuje również seriale i programy rozrywkowe realizowane w Polsce oraz transmisje na żywo m.in. Meczów Premier League, Bundesligi, Ligi Europy UEFA, Ligi Konferencji Europy UEFA, gal bokserskich KSW i wyścigów Formuły 1 z profesjonalnym komentarzem w języku polskim.

Ostatecznie charyzmatyczny lekarz otrzymuje posadę i swoją pracą stara się udowodnić, że jego choroba nie stanowi przeszkody w ratowaniu życia innym. Droższe opcje mogą oferować nie tyle więcej zawartości, co wyższą jakość obrazu. To argument, który mógłby przemówić do kibiców piłkarskich oglądających mecze ulubionych drużyn na dużych ekranach. Na zmianę ceny Viaplay wpłynąć może w przyszłości przede wszystkim wprowadzenie do oferty opcji abonamentowych innych niż pakiet Viaplay Total.

Na jej mocy abonament serwisu jest proponowany klientom sieci w pakietach Internetu i telewizji. Przygotowano z tej okazji nowy pakiet z kanałami telewizji – cała jego zawartość jest dostępna przez pierwsze 60 dni za darmo. Od trzeciego miesiąca opłata za Viaplay różnica między ec wynosi w tym modelu standardowe 34 złote. W ramach pakietu oferowany jest dostęp do treści platformy z wyłączeniem oferty sportowej. Subskrypcja miesięczna pakietu Viaplay Total odnawiana jest automatycznie z możliwością rezygnacji w każdej chwili.

Można dzięki temu oglądać wydarzenia sportowe w ramach kanałów Canal+ oraz zyskuje dostęp do serwisu i aplikacji Viaplay. Oprócz wyżej wymienionych rozgrywek platforma maxitrade – informacje o brokerze i opinie Viaplay przeprowadzi również transmisje meczów innych rozgrywek piłki nożnej. Kolejną, która oferuje możliwość zakupu dostępu do Viaplay jest sieć komórkowa Play.

Deklarowana rozdzielczość transmisji sportowych to HD (720p) przy odświeżaniu 50 Hz i opóźnieniu sygnału wynoszącym maksymalnie 90 sekund. W przypadku filmów obraz będzie wyświetlany w rozdzielczości Full HD (1080p). W ramach pakietu oferowany jest dostęp do treści platformy z wyłączeniem transmisji i materiałów Premier League, Formuły 1 i KSW. I teraz warto zadać pytanie, czy da się oglądać Viaplay za darmo?

Za pośrednictwem oficjalnej strony Viaplay możesz też zrezygnować z usługi, jeśli taka będzie twoja wola. Wystarczy wejść w ustawienia konta i wybrać opcję „anuluj pakiet”. Jeśli oferta cię przekonuje i chcesz zdecydować się na wykupienie Viaplay, to możesz to zrobić za pośrednictwem oficjalnej strony usługi. Możesz też aktywować Viaplay u swojego operatora (taką opcję oferują Play, T-Mobile, CANAL+, Multimedia, UPC, Vectra i Jambox). Niektórzy narzekają na jakość obrazu w Viaplay, choć wcale nie należy ona do najniższych. Transmisje sportowe oferowane są w rozdzielczości co najmniej HD 720p, a filmy i seriale – albo w Full HD, albo nawet w 4K.


Geplaatst

in

door

Tags:

Reacties

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *